U-Babci-Mili-Tylicz-01 U-Babci-Mili-Tylicz-02 U-Babci-Mili-Tylicz-03 U-Babci-Mili-Tylicz-04 U-Babci-Mili-Tylicz-05 U-Babci-Mili-Tylicz-06 U-Babci-Mili-Tylicz-07 U-Babci-Mili-Tylicz-08 U-Babci-Mili-Tylicz-09 U-Babci-Mili-Tylicz-10 U-Babci-Mili-Tylicz-11 U-Babci-Mili-Tylicz-12
 

 

U Babci Mili

www.ubabcimili.pl

 

ul. Kazimierza Wielk. 23

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

33-383 Tylicz

tel: 513 567 610

Ilość miejsc ogółem:

23

 

Zabiegi medyczne

-

Pokoje 1os

-

 

SPA&Welness

-

Pokoje 2os

1

 

Basen

-

Pokoje 3os

2

 

Jacuzzi

-

Pokoje 4os

3

 

Sauna

-

Pokój studio

1

 

Niepełnosprawni

-

Sale Konferencyjne

1

 

WI-FI

a

Miejsca Parkingowe

7

 

Akceptacja zwierząt

a

Śniadania

a

 

Karty płatnicze

-

Pełne Wyżywienie

a

 

Pokój zabaw

a

Aneksy Kuchenne

-

 

Plac zabaw

a

Dostęp do kuchni

a

 

Lodówka

a

Kawiarnia

-

 

Sejf

-

Restauracja

-

 

Grillowanie

a

 

Willa „U Babci Mili", położona jest w centrum Tylicza . Do dyspozycji gości są wygodne pokoje z łazienkami, sala wielofunkcyjna z tenisem stołowym oraz szachy ogrodowe. Na terenie posesji z jednej strony znajdują się altany z leżakami, huśtawkami i grillem oraz tak zwany cichy kącik. Z drugiej strony zaś znajduje się plac zabaw dla dzieci z trampoliną, piaskownicą i domkami. Lokalizacja Willi zapewnia wiele możliwości wypoczynku: - Latem piękne trasy spacerowe i rowerowe, w pobliżu odkryty basen, stadnina koni, górski potok (kraina pstrąga i lipienia), lasy pełne grzybów, jagód, drewniana cerkiew łemkowska, szlak źródeł mineralnych i wiele innych atrakcji. - Zimą zagospodarowane tereny do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego. Jest to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek.

Gospodarz jest przewodnikiem beskidzkim doskonale znającym teren, który chętnie oprowadza gości po okolicznych zabytkach. Jest również rzeźbiarzem. Wiele z jego prac ozdabia dom i jego otoczenie. Zimą i latem organizuje białe i zielone kuligi do „Śwarnego Szałasu" – gdzie przygrywa na akordeonie regionalne melodie.

Gospodyni to utalentowana kucharka. Wykorzystuje ona produkty z własnej tradycyjnej uprawy, a jej specjalnością są regionalne potrawy jak: maszkatule, jagnięcina, piegowate pierogi, kwaśnica na żeberkach, smalec wiejski z kminkiem oraz ciasta z owocami.