TyliczSki01 TyliczSki02 TyliczSki03 TyliczSki04 TyliczSki05 TyliczSki06 TyliczSki07 TyliczSki08 TyliczSki09 TyliczSki10 TyliczSki11 TyliczSki12


Tylicz SKI

Stacja Narciarska TYLICZ.ski dla całej rodziny.
Ośnieżone stoki, piękne krajobrazy i urozmaicone 6 km tras. Już teraz wszystko to czeka na Ciebie i Twoich bliskich w Stacji Narciarskiej TYLICZ.ski
Położenie ośrodka w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, spokojna okolica, dobry dojazd i baza noclegowa zapewnią udany wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół.
Stacja TYLICZ.ski jest idealnym miejscem do nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Początkującym oferujemy oddzielne polanki z wyciągiem taśmowym oraz orczykiem szkoleniowym, miejsce gdzie można bezpiecznie i komfortowo stawiać pierwsze narciarskie kroki.
Na Małym Stoku powyżej przytulnej gospody “Gościniec”, znajduje się kolej krzesełkowa nr 2 oraz wyciąg orczykowy.
Szerokość, nachylenie i dobre oświetlenie stwarzają świetne warunki do doskonalenia swoich umiejętności narciarskich i snowboardowych nawet po zmroku.
Bardziej wymagających narciarzy zapraszamy na Główny Stok obsługiwany przez kolej krzesełkową nr 1 .
Szerokie polany połączone nartostradami umożliwiają wiele różnych zjazdów z górnej stacji.
Ze względu na duże powierzchnie stoków jazda jest przyjemna i bezpieczna. Szkoła i Przedszkole narciarskie, wypożyczalnie oraz kilka punktów gastronomicznych oferujących regionalną kuchnię to dodatkowe atuty stacji.
Zapraszamy do krainy rodzinnego szusowania!

www.tylicz.ski

Tylicz SKI