paintball-krynica-zdroj1 paintball-krynica-zdroj2 paintball-krynica-zdroj3 paintball-krynica-zdroj4

 

Profesjonalnie przygotowana, LEŚNA ARENA PAINTBALLOWA Fabryki Endorfiny zaprasza wszystkich chętnych na emocjonujące rozgrywki paintballowe! Imprezy integracyjne, grupy zorganizowane, klienci indywidualni.

PAINTBALL
To niezwykle emocjonująca gra zespołowa, w której strzela się do przeciwników kulkami z farbą. Bardzo ważne jest w niej: celne oko, pewna ręka, ale przede wszystkim idealna współpraca i komunikacja w zespole oraz przygotowanie odpowiedniej strategii działania. Natomiast w momencie, gdy na polu walki plan zawodzi nieodzowna staje się improwizacja, umiejętność podejmowania błyskawicznych decyzji oraz ryzyka.

MIEJSCE
Lokalizacja areny Fabryki Endorfiny oraz przygotowane, rozmaite przeszkody uczynią każdą rozgrywkę niezwykle atrakcyjną i pełną emocji! Specjalne przygotowane, ogrodzone siatkami bezpieczeństwa pole do gry zapewnia bezpieczeństwo zarówno biorącym udział w rozgrywkach, jak również kibicom.

BEZPIECZEŃSTWO
Dobra zabawa to bezpieczna zabawa, dlatego do dyspozycji uczestników oddajemy zespół doświadczonych instruktorów gry paintball oraz profesjonalny sprzęt i umundurowanie. Instruktorzy przed rozpoczęciem konkurencji szkolą uczestników zabawy, pomagają wybrać scenariusz oraz strategie, a w czasie gry stają się sędziami i czuwają nad bezpieczeństwem.

 

tel: 660 313 091, 604 483 578

Miejsce spotkania: Krynicki Park Linowy, ul. Czarny Potok

http://www.fabrykaendorfiny.pl/paintball-krynica.htmlhttp://www.fabrykaendorfiny.pl/paintball-krynica.html