Gora Parkowa 5Sylwester na GP stał się już tradycją, organizowany jest co roku, skupia również coraz większą rzeszę osób, które doceniają unikatowość tego miejsca, wybierając je na przywitanie nowego roku. W tym roku miejsce to nabiera jeszcze większego uroku za sprawą nowo otwartego Parku Światła. 

Ponad 80 letni wagonik przeobraża się w wehikuł czasu, przenoszący turystów do magicznej scenerii rozświetlonego Parku Światła, ponad 50 tysięcy światełek buduje niepowtarzalny nastrój w którym Sylwestrowa Noc nabiera szczególnej mocy. Dodatkowo pokaz sztucznych ogni o północy staje się dopełnieniem świetlnej iluminacji.

Gora Parkowa 1Muzyka grana specjalnie dla naszych turystów (dj) od godz.21:00 , kolejka jak co roku kursująca do godz.5:00 i oczywiście czynna w tych samych godzinach gastronomia - Cafe Parkowa serwująca smaczne posiłki, dedykowany na Sylwestra grill i napoje.

Niepowtarzalna atmosfera Sylwestrowej zabawy na Górze Parkowej to magiczny klimat rzeźb świetlnych stanowiących piękne tło dla zabawy tanecznej, to pokaz sztucznych ogni, to wagonik kolei, który staje się wehikułem czasu przenoszącym turystów do Nowego Roku. 

Kolejnym atutem jest również cena za przejazd kolejką, która pomimo wyjątkowości imprezy sylwestrowej, nie ulega zmianie, czyli bilet normalny góra-dół w cenie 16 zł, bilet ulgowy 13 zł , wstęp na imprezę bezpłatny. 

Bilety standardowo dostępne będą w danym dniu w kasach, oraz już teraz można kupować bilety na kolejkę online – aby uniknąć kolejki do kasy 31.12.2018 .

Gora Parkowa 3

Gora Parkowa 4