Wee-KotPieniądze zamiast Punktów

Zapraszamy do korzystania z noclegów, atrakcji, gastronomii w Krynicy-Zdroju i w całej Polsce i zbierania rabatów w formie gotówki.

Aplikacja Wee poprowadzi Państwa po punktach z udzielanymi rabatami. Zebrane Wee można wykorzystać płacąc nimi w innym punkcie handlowym lub wypłacić na swoje konto oszczędnościowe. 

 

 

 

Co należy zrobić:

1. Pobrać bezpłatną aplikację Wee na swojego smartfona.

2. Wybrać opcję "Zeskanuj kod QR" i sczytanie QR kodu podanego na ulotce (tylko zeskanowanie tego QR kodu daje prawo do wzięcia udziału w losowaniu weekendu)

3. Wprowadzić swój e-mail i hasło

4. Gotowe - mozna korzystac z pełnej funkcjonalności aplikacji Wee


Jak to działa:

Mapka w aplikacji Wee pokazuje nam najbliższe punkty oferujące rabaty w procentach. Po skorzystaniu z usługi (hotel, atrakcja, gastronomia itp.) płacą Państwo całą kwotę. Następnie w swojej aplikacji Wee wybierają Państwo przycisk KOD i ten QR kod okazujecie sprzedawcy. Sprzedawca po wprowadzeniu pełnej kwoty operacji zczytuje Państwa QR kod i odpowiedni procent rabatu po kilku sekundach pojawi się w zakładce CASHBACK. Po zebraniu pewnej kwoty rabatów, można je wykorzystać opłacając rachunek w innym punkcie handlowym będącym w systemie Wee lub wypłacić sobie oszczędności na konto bankowe.

Wee1

Wee2

Wee3

Wee4