01Sportowiec-Krynica 02-Sportowiec-Krynica 03Sportowiec-Krynica 04-Sportowiec-Krynica 05-Sportowiec-Krynica 06-Sportowiec-Krynica 07-Sportowiec-Krynica 08Sportowiec-Krynica 09Sportowiec-Krynica 10-Sportowiec-Krynica 11Sportowiec-Krynica 12Sportowiec-Krynica
 

 

Sportowiec

www.sportowieckrynica.pl

 

ul. Dąbrowskiego 21

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

33-380 Krynica-Zdrój

tel: 18 472 5400

Ilość miejsc ogółem:

50

 

Zabiegi medyczne

-

Pokoje 1os

7

 

SPA&Welness

a

Pokoje 2os

12

 

Basen

a

Pokoje 3os

3

 

Jacuzzi

-

Pokój studio

-

 

Sauna

-

Apartamenty

1

 

Niepełnosprawni

-

Sale Konferencyjne

1

 

WI-FI

a

Miejsca Parkingowe

-

 

Akceptacja zwierząt

a

Śniadania

a

 

Karty płatnicze

a

Pełne Wyżywienie

a

 

Pokój zabaw

a

Aneksy Kuchenne

-

 

Plac zabaw

-

Dostęp do kuchni

-

 

Lodówka

-

Kawiarnia

a

 

Sejf

-

Restauracja

a

 

Grillowanie

-

 

OSW Sportowiec położony jest w centrum Krynicy-Zdroju, w bliskim sąsiedztwie całorocznej hali lodowiskowej, siłowni, kortów tenisowych, sankostrady oraz wyciągu narciarskiego.  W Ośrodku znajduje się basen rekreacyjny, sala zabaw dla dzieci, bilard, wypożyczalnia rowerów i łyżew. Dysponujemy salą konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny. W niedalekiej odległości położony jest Deptak  Krynicki z pijalnią wód mineralnych oraz Górą Parkową, na którą można wyjechać kolejką linową. Usytuowanie ośrodka sprzyja turystyce pieszej, bowiem stąd można wyruszyć na  szlaki turystyczne malowniczego Beskidu Sądeckiego. W odległości 6 km znajduje się najdłuższa w Polsce kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką.

OSW Sportowiec dysponuje 45 miejscami w pokojach 1, 2 i 3 – osobowych. Przytulne i komfortowe pokoje wyposażone są w TV kablową, bezprzewodowy Internet, telefon, radio, czajnik elektryczny. Domowa kuchnia zachęca do kosztowania smakołyków regionu. 

Nasz ośrodek jest znakomitym miejscem  wypoczynku indywidualnego, rodzinnego i grupowego, doskonale nadaje się również do organizacji  szkoleń i konferencji.

Miła i rodzinna atmosfera podkreśla kameralność miejsca i sprawia, że nasi Goście czują się u nas lepiej niż w domu.