01Hotel-Wysoka 02Hotel-Wysoka 03Hotel-Wysoka-jadalnia 04Hotel-Wysoka-apartament 05Hotel-Wysoka-lazienka 06Hotel-Wysoka-pokoj 07Hotel-Wysoka-pokoj 08Hotel-Wysoka-pokoj 09Hotel-Wysoka-pokoj 10Hotel-Wysoka-skutery 11Hotel-Wysoka-strzelnica 12Hotel-Wysoka-aneks

 

 

Wysoka***

www.wysoka.com

 

ul. Polna 2

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

33-380 Krynica-Zdrój

tel: 502 410 503

Ilość miejsc ogółem:

34

 

Zabiegi medyczne

-

Pokoje 1os

-

 

SPA&Welness

-

Pokoje 2os

4

 

Basen

-

Pokoje 3os

3

 

Jacuzzi

-

Pokój studio

2

 

Sauna

-

Apartamenty

1

 

Niepełnosprawni

-

Sale Konferencyjne

1

 

WI-FI

a

Miejsca Parkingowe

14

 

Akceptacja zwierząt

a

Śniadania

a

 

Karty płatnicze

a

Pełne Wyżywienie

a

 

Pokój zabaw

a

Aneksy Kuchenne

-

 

Plac zabaw

a

Dostęp do kuchni

-

 

Lodówka

a

Kawiarnia

a

 

Sejf

a

Restauracja

a

 

Grillowanie

a

 

Wysoka-logoHotel Wysoka położony jest w południowej, uzdrowiskowej części miasta Krynicy-Zdroju 300m od Centralnego Deptaka. Hotel Wysoka jest obiektem komfortowo wyposażonym w standardzie trzygwiazdkowym, posiadającym własną salę restauracyjną, drink bar, salę wielofunkcyjną z nowoczesnym sprzętem AV. Jest również kącik do treningu ruchowego i kącik zabaw dla dzieci. Przy hotelu działa MiniGolf-PARK z placem zabaw dla dzieci.

Przyjemna stylistyka wnętrz mieszkalnych i ogólnych stwarza niepowtarzalny klimat i kameralny charakter obiektu tak dla pobytów rodzinnych jak i dla niewielkich grup zorganizowanych. Mocną stroną naszej oferty jest doskonała kuchnia, uwzględniająca zwyczaje regionalne jak również indywidualne gusty naszych Gości. Współpracujemy z miejscowymi gabinetami rehabilitacji, odnowy biologicznej oraz placówkami sanatoryjnymi.

Gościom zapewniamy szeroki zakres usług jak:

-          programy relaksacyjno zdrowotne,

-          rekreacyjno sportowe,

-          krajoznawczo wycieczkowe,

            -     zapewniamy konsultacje lekarskie, opiekę trenerów i przewodników.

Narciarzy dowozimy na stok narciarski Jaworzyny Krynickiej w ramach zakupionych u nas karnetów. Nasze karnety są w cenie Gondoli.

            Gotowi jesteśmy ułożyć atrakcyjny, dynamiczny program pobytu naszych Gości odpowiedni do pory roku a uwzględniający Ich indywidualne oczekiwania. Wykorzystujemy w tym bogactwo regionu i niewątpliwe walory uzdrowiskowe Krynicy-Zdroju - Perły Polskich Uzdrowisk. Szczegółową ofertę prezentujemy na naszej stronie internetowej.