TYLICZSKI01 TYLICZSKI02 TYLICZSKI03 TYLICZSKI04 TYLICZSKI05 TYLICZSKI06 TYLICZSKI07 TYLICZSKI08 TYLICZSKI09 TYLICZSKI10 TYLICZSKI11 TYLICZSKI12 TYLICZSKI13 TYLICZSKI14 TYLICZSKI15 TYLICZSKI16


Tylicz SKI

Ośnieżone stoki, piękne krajobrazy, bezpieczne i urozmaicone 5 km tras. Już teraz wszystko to, czeka na Ciebie i Twoich bliskich w Stacji Narciarskiej Tylicz-Ski.

Położenie ośrodka w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, spokojna okolica, dobry dojazd i baza noclegowa zapewnią udany wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół.

Stacja Tylicz-Ski jest idealnym miejscem do nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Początkującym oferujemy oddzielne polanki z wyciągami baby-ski, miejsca gdzie można bezpiecznie i komfortowo stawiać pierwsze narciarskie kroki.

Na małym stoku Gościńcu - biorącym nazwę od przytulnej gospody, znajdują się dwa wyciągi orczykowe. Szerokość, nachylenie i dobre oświetlenie stwarzają świetne warunki do nauki nawet po zmroku.

Bardziej wymagających narciarzy zapraszamy na główny stok obsługiwany przez kolej krzesełkową. Szerokie polany połączone nartostradami, umożliwiają wiele różnych zjazdów z górnej stacji.

Ze względu na duże powierzchnie stoków jazda jest bezpieczna i każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. Szkółki narciarskie, wypożyczalnie oraz kilka punktów gastronomicznych oferujących regionalną kuchnię to dodatkowe atuty stacji.

Bez wątpienia znajdziesz tutaj coś dla siebie.

www.tylicz-ski.pl

TYLICZSKI mapa tras narciarskich

TYLICZSKI