Estetic1Estetic Clinic to miejsce stworzone przez ludzi z pasją, w którym cieszymy się z pomagania Państwu.

Dbanie o siebie jest wyrazem szacunku do naszego ciała. Gdy jesteśmy zadbani lepiej się czujemy, a przez to nasze otoczenie jest zadowolone.
Estetyka, piękno, profesjonalizm to nasze drogowskazy w pracy.

Misją tego miejsca jest pomaganie Państwu lepiej żyć, akceptować siebie i cieszyć się z bycia pięknymi. Sztab specjalistów z naszej kliniki
zadba o to, byście Państwo pozbyli się kompleksów, defektów, które przeszkadzają w codziennym życiu.

Oferujemy dostęp do kompleksowych metod poprawy kondycji skóry ciała, skóry głowy wykorzystując najnowsze urządzenia technologiczne.


Oferujemy opiekę i zabiegi z zakresu:Estetic4

medycyny estetycznej
kosmetologii
rehabilitacji
medycyny ortopedycznej wg. Cyriax'a
kriochirurgii
dietetyki
trychologii
depilacji laserowej 

Estetic2

 

 

Pomagamy poczuć się pięknie poprzez zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii (osocze bogato płytkowe, mezoterapia igłowa, wypełniacze,
usuwanie zmarszczek, leczenie nadpotliwości), peelingi chemiczne, karboksyterapię, kriochirurgię, jak również specjalizujemy się w diagnozowaniu stanu skóry głowy i włosów oraz pomagamy osobom łysiejącym (kuracje przeciwko wypadaniu włosów).
Prowadzimy również sprzedaż specjalistycznych kosmetyków trychologicznych (dedykowane osobom mającym kłopot z wypadaniem włosów, skórą głowy), jak również problemami skórnymi twarzy.

 Estetic logo

Estetic Clinic
Estetyka/Piękno/Profesjonalizm
ul.Reja 5, 33-380 Krynica-Zdrój
tel: 791 107 603
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
estetic-clinic.pl

Estetic3