03Dołącz do nowych rekrutów na PIERWSZY NABÓR 8 tygodniowego programu metamorfoz!

* 40 treningów (8 tygodni -> treningi od poniedziałku do piątku)
* godz. 6:00 w Kuźni Kołodzieja
* 3 badania składu ciała
* 3 testy sprawnościowe
* wykład dietetyczny
* konsultacje trenerskie
* dostęp do e-panelu klienta
* pakiet startowy zawierający selekcyjne gadżety

START JUŻ 1 PAŹDZIERNIKA! 06
TO JEDYNA OKAZJA W TYM ROKU! PRZYJEŻDŻAMY PROSTO Z POZNANIA!

ZAPISY NA: www.nataliarybarczyk.pl

Więcej o programie:


SELEKCJA NR to 8- tygodniowy cykl treningowy mający za zadanie, nie tylko wyszczuplić, ujędrnić, ale też wzmocnić ciało i rozwinąć kondycję oraz sprawność uczestników. Skierowany zarówno dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową i schudnąć, jak i dla tych, którzy chcą nabrać masy mięśniowej.

Do kogo skierowany jest program?

Program dedykowany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. Na treningu, uczestnik daje z siebie 110% - dla każdego ta granica jest inna. Ćwiczenia wykonywane są na czas, a nie na ilość powtórzeń, a więc każdy z adeptów walczy tylko i wyłącznie ze swoimi słabościami.

Dlaczego 8 tygodni?

8 tygodni to mezocykl treningowy podobny do tego, którym trenują wyczynowi sportowcy – jest miejsce na kształtowanie siły, sprawności, wytrzymałości siłowej i szybkościowej, a także kondycji. Poszczególne tygodnie tworzą mikrocykle.

01

Co Cię czeka po ukończeniu programu?

Podczas apelu nagrodowego każdy uczestnik otrzymuje swój nieśmiertelnik, na którym oprócz imienia i nazwiska widnieje informacja, w którym naborze wziął udział. Wyłoniony zostaje również LIDER NABORU (osoba, która osiągnęła największe postępy w badaniach składu ciała) oraz LIDER SPRAWNOŚCI (osoba, która osiągnęła największe postępy w testach sprawnościowych).

Przekonaliśmy Cię?! Nie zwlekaj z zapisami – ilość miejsc ograniczona!!!

07