Sanok-dom-dzieckaW piątek 4 grudnia 2015 r. delegacja Krynickiej Organizacji Turystycznej oraz Informacji Turystycznej w Tyliczu zawitała z prezentami w Domu Dziecka im. św. Józefa w Sanoku.
Pomysłodawczyni akcji członek zarządu naszego stowarzyszenia KOT, pani Bernadeta Zygmunt, pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w organizację Mikołajek. Pracy było wiele, ale radość dzieci ogromna. Obserwowaliśmy szczerą, naturalną reakcję, która chwytała za serce. Wszyscy jesteśmy zabiegani, tym bardziej doceniamy każdą pomoc, nawet najdrobniejsze wsparcie dla dzieci.
Wychowawcy wspomnieli, że akcja mikołajkowa miała tu miejsce po raz pierwszy...

 

Sanok01 Sanok02 Sanok03 Sanok04 Sanok05 Sanok06 Sanok07 Sanok08 Sanok09 Sanok10 Sanok11 Sanok12
 

A oto list z podziekowaniem od dzieci z domu dziecka:

"Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam wszystkim za to ile serca wkładacie w swoją pracę, za to ile ciepłych słów nam na co dzień przekazujecie, za pomoc i za mnóstwo dobrych rad. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim naszym darczyńcom, którzy okazali nam dobre serce. Najpiękniejszą formą podziękowania za ofiarowaną nam pomoc jest późniejsze przekazywanie jej innym.

Dając nam troszkę szczęścia staliście się dla nas bardzo ważni, pokazaliście nam, że można robić coś bezinteresownie, rzadko spotykamy takich ludzi jak Wy.

Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za ten krok, który wykonaliście w naszą stronę. Spotkanie z Wami bardzo nas zmieniło, staliśmy się lepszymi dzieciakami.

Dziękujemy !!!

Dzieci z Domu Dziecka im. Św. Józefa w Sanoku"

Poniższy link przedstawia naszych bohaterów:
http://www.domdziecka.sanok.pl/portrety.htm