Wybory-Miss-Polski-Krynica-2014-017 grudnia 2014 roku podczas uroczystej gali po raz 25-ty zostanie przyznana korona Miss Polski. Wielki finał tego prestiżowego konkursu odbędzie się w tym roku w Krynicy-Zdroju. Zwyciężczyni będzie reprezentować Polskę na Miss World 2015. 25 finalistek będzie walczyło o koronę najpiękniejszej Polki, chcąc spełnić swoje marzenia i wspiąć się na sam szczyt. Kandydatki zostaną wyłonione w kwalifikacjach przeprowadzanych na terenie całego kraju. Wybory Miss Polski poprzedzą wybory międzynarodowe- Miss Supranational, które także odbędą się na krynickim lodowisku w dniu 5 grudnia. W konkursie ma wziąć udział ponad 80 kandydatek z całego świata. Wydarzenie będzie emitowane na antenie telewizji Polsat oraz za pośrednictwem mediów zagranicznych.

 

25 edycja konkursu Miss Polski odbędzie się w hali lodowej MOSiR w Krynicy-Zdroju. Koronę nowo wybranej królowej, podczas najważniejszej tego typu imprezy w kraju, będzie oglądać kilka tysięcy widzów na hali oraz miliony przed telewizorami i w Internecie. Spektakularna gala transmitowana będzie na żywo w telewizji POLSAT. Miss Polski 2014 roku będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss World - największym i najsłynniejszym międzynarodowym konkursie piękności. Jako pierwsza i dotąd jedyna Polka tytuł Miss Świata w 1989 roku zdobyła Aneta Kręglicka.

Jaka będzie zwyciężczyni tegorocznej edycji Miss Polski i czy powtórzy jej sukces na świecie? Zobaczymy, ale już same wybory Miss Polski na pewno dostarczą wielu wrażeń. Konkurs Miss Polski to wydarzenie mające bogatą tradycję i renomę wśród świata mody, biznesu, mediów, ale przede wszystkim budzące niesamowite emocje wśród wszystkich Polaków.

Miejsce finału nie zostało wybrane przypadkowo. Po kilku latach organizacji wydarzenia w Płocku, w tym roku najpiękniejsze Polki odwiedzą południową część Polski. Na miejsce finału wybrano halę lodową MOSiR, kojarzoną do tej pory z wielkimi imprezami, w tym galą boksu czy mistrzostwami Europy w kick-boxingu. Wybory Miss zmienią ją dodatkowo w grudniową stolicę piękna.

Wybory-Miss-Polski-Krynica-2014-03

Wybory-Miss-Polski-Krynica-2014-04Wybory-Miss-Polski-Krynica-2014-06

Zjazd przygotowujący kandydatki do finału odbył się w malowniczym Beskidzie Sądeckim. Zgrupowanie rozpoczęło zwiedzenie Krynicy Zdroju. Dzięki gościnności właścicieli krynickich firm i samego miasta, kandydatki uczestniczyły sesjach zdjęciowych i nagraniach materiałów reportażowych, które będą emitowane podczas transmisji finału, na żywo, na antenie telewizji Polsat. Kandydatki mogły podziwiać malownicze plenery prosto z Jaworzyny Krynickiej. Zasmakowały regionalnej kuchni w Restauracji Koliba. Następnie spędziły aktywnie czas w krynickim parku linowym. W towarzystwie Katarzyny Krzeszowskiej – Miss Polski 2012, udały się na spacer deptakiem, by następnie wyjechać na Górę Parkową i skorzystać z rozrywki na tamtejszych zjeżdżalniach. Kasia Krzeszowska z wielkim zapałem wspomagała kwestie organizacyjne, co wynika z jej wiadomej sympatii do konkursu oraz patriotyzmu lokalnego, o którym wspomina przy okazji wywiadów. Dzień w Krynicy Zdroju zakończył się akcentem kulturalnym – zwiedzaniem Muzeum Nikifora.  (Foto: Seweryn Cieślik)

Wybory-Miss-Polski-Krynica-2014-07 Wybory-Miss-Polski-Krynica-2014-02 Wybory-Miss-Polski-Krynica-2014-08

Cennik biletów na gale:sektory na gale Miss Polski

Obowiązuje jeden cennik na obydwie gale:

Bilety na trybunach w sektorach 1-10 w cenie 40zł

Bilety w strefie VIP (catering, bankiet po gali, nocleg, parking) 1000zł 

Bilety można nabyć przez portal kupbilet.pl 

Bilety Miss Supranational    Bilety Miss Polski

lub na miejscu w Krynicy Zdroju w informacji turystycznej.


Pakiety pobytowe:

Małopolanka nocleg ze śniadaniem 99zł/os + bilet

Osada nad Słotwinką nocleg z pełnym wyżywieniem 100zł/os + bilet

Willa Lubicz nocleg w apartamencie 4os - 250zł/4os + bilety

Willa Żółta Róża nocleg ze śniadaniem 75zł/os + bilet

Willa Eden  3 noclegi 120zł/os + bilet

Hotel Wysoka***  2 noclegi z pełnym wyżywieniem 180zł/os + bilet

Hotel Orlik***   nocleg 59 lub 69zł + bilet

Pensjonat Kościuszko***  nocleg 59 lub 69zł + bilet

4 Pory Roku  nocleg z pełnym wyżywieniem 140zł/os + bilet

Hotel Pegaz****  nocleg z pełnym wyżywieniem 129zł/os + bilet

Willa Zdrój nocleg ze śniadaniem 60zł/os + bilet (obiad 20zł)

Willa Oskarówka nocleg ze śniadaniem 85zł/os + bilet

Geovita nocleg ze śniadaniem 79zł/os + bilet (obiadokolacja 31zł)

Willa Sarenka nocleg ze śniadaniem 80zł/os + bilet

Galicya nocleg ze śniadaniem 70zł/os + bilet

Hotel Prezydent**** nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją od 229zł/os + bilet

U Grzegorza w Tyliczu  nocleg z pełnym wyżywieniem 95zł/os + bilet

Activa w Muszynie noclegi ze śniadaniem 150zł/os + bilet

miss-polski-2013

miss-suprenational